Bočnicové profily

Vyberte si z nejširší nabídky ocelových bočnicových profilů určených pro sklápěče a valníky, podle výšky bočnice nebo podle zatížení.

Profily jsou vyráběny v síle od 1,5 mm do 4 mm ze standardních, otěruvzdorných nebo neprůstřelných ocelí. Skladem u výrobce jsou v délkách 2,5m, 5m a 6m s tím, že délku bočnice Vám můžeme upravit na přesnou míru dle Vašeho zadání.

Tvarování profilů je nejen designovou záležitostí, která ovlivňuje celkový vzhled nástavby, ale také určuje tuhost bočnice. Bočnice nás prostě baví, takže nás neváhejte kontaktovat s dotazem či žádostí o informace.

výška 300 mm
výška 350 mm
výška 400 mm
výška 450 mm
výška 500 mm
výška 600 mm
výška 800 mm
výška 900-1000 mm
výška 400-800 mm | FOXL
výška 600-1000 mm | FOX
výška 600-800 mm | FHD

Bočnicové profily pro nákladní vozidla

Přejete si navýšit přepravní kapacitu sklápěčů? Přejete si železné bočnice pro valníky? Hledáte přídavné horní nástavky na sklápěče? Potřebujete zcela nové bočnice? Vyberte si z naší široké nabídky bočnicových profilů.

✓ Velké množství rozměrů a tvarování.

✓ Vysoce odolné i lehké profily.

✓ Zkrácení profilů na míru.

✓ Dodání po celé ČR.

Bočnicové profily pro sklápěče a valníky

Poskytujeme prodej bočnicových profilů pro nákladní automobily, přívěsy, valníky, sklápěče a zemědělské sklápěče. V našem sortimentu naleznete ocelové bočnicové profily, které vynikají vysokou pevností a odolností. Nabízíme jak lehké bočnicové profily pro užitková vozidla, tak i vysoce odolné profily pro stavební sklápěče, jenž snesou extrémní zatížení.

Nejprodávanější profily:

  • Bočnicový profil B 400
  • Bočnicový profil B 600
  • Bočnicový profil HVAK 500
  • Bočnicový profil FOX 800

Veškeré profily jsou vyráběny válcováním za studena. Z materiálů nabízíme standardní ocel, otěruvzdornou ocel a neprůstřelnou ocel.

Provedení a rozměry bočnicových profilů

Náš sortiment zahrnuje boční, přední a zadní profily, krycí profily i horní nástavky. Bočnicové profily dodáváme v široké škále rozměrů. Základní síla profilů je od 1,5 mm do 4 mm. Výška bočnicových profilů činí od 300 mm do 1 000 m. Variabilní je také délka s rozměry 2,5 m, 5m a 6 m. Na tuhost profilů má vliv nejen jejich síla ale také tvarování. Bočnice proto nabízíme v několika tvarových profilech.

„Vyber si správný bočnicový profil. Prohlédni si naši nabídku!“

Zkrácení bočnicových profilů na míru

Nevyhovuje vám délka bočnicového profilu? Na přání délku zkrátíme podle vašich požadavků. Vyberte si ocelové bočnicové profily pro užitková vozidla i nákladní automobily, kontaktujte HSP Partners Krnov. Bočnicové profily dodáváme po celé České republice.

„Nevíš si rady s výběrem profilu? HSP Partners ti poradí!“

0
let v oboru
0
dnů splatnost faktur
0
výhradní distributor

Potřebujete poradit?Napište nám.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Nebo

Volejte

Rádi vám s výběrem pomůžeme.